FRANCHISING

FRANCHISING


İstanbul için Anadolu Yakası ya da Avrupa Yakası olarak belirtmenizi rica ederiz.Cafe, restoran, pastane gibi buluşma noktalarının bulunduğu, turistik ve sosyal anlamda yoğun, alışveriş dendiğinde akla gelen, işlek, perakende kozmetik ve satış potansiyeli yüksek caddeler üzerinde mağaza açın. Ortalama 20 ile 45 metrekarelik bir dükkan Bargello Konsept Mağazaya dönüştürmek için idealdir. İzin verin; Sade, kaliteli, dikkat çekici, zarif, Bargello tarzı müşterilerinizi cezbetsin. Mağaza dekorasyonu, yetkililerimiz tarafından, firmamızın kurumsal kriterlerine uygun şekilde projelendirip, uygulanacaktır.

Bankaların, kurumsal firmaların ve öğrencilerin yoğun bulunduğu, satın alma gücüne sahip yerel halkın ya da turistlerin bulunduğu bölgelerdeki popüler AVM’lerin başköşesine kurulun. 4 ile 8 metrekarelik alanlara kurulan, şık, ergonomik, ekonomik, ilgi çekici Bargello Kiosk Konsepti ile yüksek tempolu satışın tadını çıkarın. Mobilya departmanımız, farklılık gösteren zorunlu AVM standartlarına göre; size özel, butik dekorasyon uygulamaları da yapabilmektedir. Avantajları kaçırmayın.

Mağaza anlamında; ürünlerle ve insanla uyumlu, kolay kullanıma elverişli modern, şık, dayanıklı, çevreci dekorasyon çözümleri geliştirmek.

İmalat anlamında; Müşterilerimize yeni üretim teknolojilerine sahip tam otomatik üretim proseslerinde üretilmiş, yüksek kalitede ürünler hazırlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

 • Tanışma

  İnternet sitemizi inceleyin ürünlerimizi deneyin, bizi kıyaslayın, çevrenizdekilere bizi sorun. Aklınıza gelebilecek pek çok soruya internet sitemizi inceleyerek yanıt bulabilirsiniz.

 • Aday profili

  Telefon ya da internet üzerinden bize ulaşın, tanışma formu talep edin. Bize vereceğiniz bilgiler değerlendirildikten sonra sizinle irtibata geçilecektir. (Bize sağlayacağınız hiçbir bilgi rızanız dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.)

 • Ödevler

  Gümrük mevzuatları, kozmetik sektörü, perakendecilik, nakliye yolları ile ilgili bilgilerinizi tazeleyin. 

 • Dükkan Keşfi

  İlk satış noktanız için en iyi yeri tespit edin ve bize tanıtın.

 • Deklarasyon

  Satış yapacağınız yerin tapu veya kira kontratını ve şirket bilgilerinizi bize deklare edin.

   

 • Son Değerlendirme

  Yüz yüze bir toplantıda misafirimiz olun ve size özel sözleşmenizi beraber hazırlayalım. Mağazalarınızı ve merkez binamızı gezip, ekibimizle tanışın. 

   

 • Anlaşma Online

   

  Bargello Sistemi için kullanıcı adı ve şifreniz oluşturulacak. Anlaşmada karşılıklı olarak haklar saklı kalıp korunacaktır. Kendinizi güvende ve rahat hissetmek için yasal bir danışmandan destek almanızı tavsiye ederiz.

   

   

 • Eğitim

  Anlaşma imzalandıktan sonra mağazamızda misafir olup uzman personelimiz ile Bargello’nun içini öğrenin.

  Tebrikler! Artık ailedensiniz.