KALİTE

KALİTE

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

 Ürün ve hizmette; dünya standartlarını yakalamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak kalite anlayışımızın temelini oluşturuyor. Bargello’da kalite, sadece üretim aşamasında değil, parfüm gibi son derece özel ve değerli bir ürünün gereği olarak kuruluşun tamamında yönetilir. ISO 9001, ISO 22716 Kozmetik GMP, ISO 14001, OHSAS 18001 ve Helal Ürün sertifikalarına sahip olan firmamızda I.F.R.A.; International Fragrance Association (Uluslararası Koku Birliği)'nin tavsiyelerine uygun olarak sağlıklı ve güvenli üretim yapılıyor.

Bargello Ailesi olarak ana ilkemiz; çevreye ve insana saygı.

 

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001 -  Uluslararası standartlara uygun olarak idare edilen yönetim anlayışını benimsiyoruz.

ISO 22716 Kozmetik GMP - Hammadde ve ambalaj malzemelerinden başlayarak müşterilerimize ulaşıncaya kadar etkin ve güvenli üretim için tüm şartları sağlıyoruz.

ISO 14001 - Çevre dostuyuz; çevresel atıkların azaltılmasını, iş veriminin arttırılmasını; toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesini hedefliyoruz.

OHSAS 18001 - Çalışanlarımıza değer veriyoruz, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı için gerekli tüm koşulları sağlıyoruz.

Dünya Helal Birliği -  Helal standartlarına uygun ürün üretiyoruz.

IFRA - International Fragrance Association ( Uluslararası Koku Birliği )'nin tavsiyelerine uygun olarak Avrupa Birliği standartarında sağlıklı ve güvenli üretim yapıyoruz. Dermatolojik testlerimiz ile güven sağlıyoruz.