ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

 

Globaldeki trendleri ve modayı izleyerek Bursa’daki fabrikamızın yanı sıra dünyanın parfüm merkezi sayılan Fransa’daki birçok laboratuvarlarda Ar-Ge çalışmaları yaptırıyoruz. Sektörümüzle ilgili dünyada yeni ne varsa Türkiye’ye ilk getiren olmaya çalışıyoruz. Kendi kreasyonumuz olan enfes parfümlerle ürün yelpazemizi zenginleştiriyoruz.

Araç Parfümlerimiz meyve, çam, baharat ve narenciye kokularıyla doğanın ferahlığını ve tazeliğini aracınıza getirir. Bargello Araç Parfümleri geniş ürün yelpazesi ve dekoratif şişesiyle aracınızın havasını değiştirir.

Dekoratif Ortam Parfümlerimizi geniş ürün yelpazesi ile dilediğiniz her mekanda kullanarak bulunduğunuz ortamda farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Özel emici koku molekülleri kötü kokuları yok ederek ortamın havasını tazelerken; parfüm ferahlığıyla da kendiniz ve sevdikleriniz için huzurlu bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Dekoratif Seramik Ortam Parfümlerimiz sadece rahatlatıcı kokularıyla değil, görselliğiyle de ortamın havasını değiştirir.

Kolonyalarımız 67 yıllık deneyimin getirdiği geleneksel etkisi ve büyüleyici kokularıyla serinlik, tazelik, ferahlık getirir.