BİZ KİMİZ?

1950 yılında kurulmuş, döneminin ünlü kolonya markası Gonca Kolonyalarının satın alınmasıyla faaliyetlerine başlayan Bargello, zaman içerisinde büyüyerek dünyanın pek çok noktasında tercih edilen bir markadır. İnsana ve doğaya saygılı olma misyonuyla yola çıkan markamız kaliteden ödün vermeden mutlu tüketici bilinciyle büyümeye devam etmektedir.

Kozmetik sektöründe öne çıkan yenilikçi yaklaşımı ve geniş üretim ağı ile markamız; parfüm, vücut spreyi, duş jeli, kolonya, deodorant, roll on, antiperspirant, ortam kokusu, araç kokusu gibi birbirinden farklı ürünlerle üretim hayatını sürdürmektedir. Kalite standartlarına uygun olarak hassasiyetle üretilen 300’den fazla ürünü ile global pazardaki yerini korumaya devam eden Bargello müşteri memnuniyetini benimseyerek faaliyet göstermektedir.

1950 yılından bu yana üretime devam eden Bargello; tesislerinde ISO 9001 ve ISO 22716 (GMP) kalite standartları, aynı zamanda IFRA ve HELAL standartlarında üretim yapmaktadır. Kurumsal kokulandırma cihazından kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir skalada ürünleri yüksek kalite güvencesiyle üretip kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.

İlk şubemizi Ankara’da açtık.

Bargello ismiyle yola devam etmeye başladık.

2002-2004 yıllarında Bursa’da kurduğumuz 9.000 m2’lik fabrikamızla kalite standartlarına uygun ürünler üretmeye başladık

Franchise modeliyle büyüyen markamızı 2012 yılında online alışverişe açtık.

2015 yılında global bir marka olma yolunda adımlar attık ve Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştirdik.

2019 yılında %90 müşteri memnuniyeti ile alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer aldık.

Günümüzde hem yurtiçinde hem de yurtdışında 400'ü aşkın mağaza ile üretime devam ediyoruz.