BİZ KİMİZ?

1950 yılında kurulmuş, döneminin ünlü kolonya markası Gonca Kolonyalarının satın alınmasıyla faaliyetlerine başlayan Bargello, zaman içerisinde büyüyerek dünyanın pek çok noktasında tercih edilen bir markadır. İnsana ve doğaya saygılı olma misyonuyla yola çıkan markamız kaliteden ödün vermeden mutlu tüketici bilinciyle büyümeye devam etmektedir.

Kozmetik sektöründe öne çıkan yenilikçi yaklaşımı ve geniş üretim ağı ile markamız; parfüm, vücut spreyi, duş jeli, kolonya, deodorant, roll on, antiperspirant, ortam kokusu, araç kokusu gibi birbirinden farklı ürünlerle üretim hayatını sürdürmektedir. Kalite standartlarına uygun olarak hassasiyetle üretilen 300’den fazla ürünü ile global pazardaki yerini korumaya devam eden Bargello müşteri memnuniyetini benimseyerek faaliyet göstermektedir.

1950 yılından bu yana üretime devam eden Bargello; tesislerinde ISO 9001 ve ISO 22716 (GMP) kalite standartları, aynı zamanda IFRA ve HELAL standartlarında üretim yapmaktadır. Kurumsal kokulandırma cihazından kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir skalada ürünleri yüksek kalite güvencesiyle üretip kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.

1996

İlk parfüm mağazamız Ankara Bahçelievler ilçesinde açılmıştır.

2004

Bargello markası kurulmuştur.

2004

İlk Bargello Mağazası Ankara’da açılmıştır.

2006

Bursa'da Zafer Plaza Avm yanı ilk olmak üzere mağazalaşma süreci başlamıştır.

2008

Üretim Ankara’dan Bursa’ya taşınmıştır.

2012

e-bargello.com kurularak, online ticaret başlamıştır.

2017

Koku ailesi konseptine geçilmiştir.

2018

Dijital pazarlama kanallarına girilerek, online satış ağı genişletilmiştir.

2021

Yurt içinde Konya mağazamızın açılışı ile 300. Mağazaya ulaşılmıştır.

2022

Fabrika üretim alanı büyütülmüştür. Mağaza konsepti yenilenmiştir

2023

Yurt içinde İstanbul Şile mağazamızın açılışı ile 400. mağazaya ulaşılmıştır.