Tecrübe
ve Güven

Konsept mağaza kurma konusunda tecrübeli ekibimiz ve yıllara dayanan tecrübemizle 400’ün üzerinde çeşit ürünü tüketicilerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gururu kendi işinin patronu olmak isteyenlerle paylaşmak ve dünyanın en iyi yatırım şekillerinden biri olan franchise modeli ile avantaj sağlamak için buradayız.

Sektördeki
Lider Konum

70 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin koku sektörüne yön veren Bargello; alanında yenilikçi yaklaşımlarıyla franchise ağını genişletmeyi hedefliyor.

Uluslararası Güçlü
Tedarikçi Ağı

Globalde franchise olanağı sunan arkamız, geniş tedarikçi ağı sağlayarak her ürünün dünyanın birden fazla noktasında ulaşılabilir hale gelmesini sağlıyor.

Geniş
Ürün Yelpazesi

400’den fazla mağazasıyla koku sektörüne öncülük eden Bargello; koku aileleri ve özel serileri ile kullanıcılara geniş ürün yelpazesi sunuyor.

Bargello Yatırımının Avantajları

Güvenli alışverişin ve eğlencenin bir arada olduğu lokasyonlarda hizmet vermeye devam eden markamız; genellikle alışveriş dendiğinde akla gelen, işlek ve satış potansiyeli yüksek mevkilere konumlanıyor. Modern mağaza dekorasyonu ve güçlü ekibiyle her gün büyümeye devam eden Bargello ailesi, kendi işinin patronu olmak isteyen herkese süreç boyunca destek vererek daha verimli bir satış dönemi geçirmesini sağlıyor.

Sade, kaliteli, dikkat çekici ve zarif Bargello tarzını dekorasyonda ve ambalaj tasarımında yansıtan markamız global çapta da hedeflediği konumda olmayı başarıyor. Bu başarı beraberinde hedeflenen rakamlara daha kısa sürede ulaşmayı, kaliteli içerikle kullanıcıları buluşturmayı ve müşteri memnuniyeti sağlamayı beraberinde getiriyor.

Mağazalarında her kullanıcının zevkine hitap edebilecek ürünlere yer veren Bargello kolay kullanıma uygun, şık ve çevreci ürünleriyle müşterilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Yeni üretim teknolojileri ile dünyanın her yerine ulaşan Büyüyen Bargello ailesinde yer almak için siz de bize katılabilirsiniz.

Başvuru Formu

    Dijital Vitrinimiz

    Bizi Takip Edin

    #KokusuKalır